Výstava Fometu na Magistrátu v Děčíně

1. prosince 2008 v 18:33 | Jaroslav Puchta |  výstavy fometu

První společná výstava fotoklubu UFO a 3 členů Fometu v roce 2006.

Úderem 12. hodiny symbolicky za zvuku zvonů děčínského kostela v sousedství ,se začali sjíždět členové našeho ústeckého fotoklubu ne na oběd,jab by se čekalo,ale na tvrdý chlebíček instalace naší první letošní výstavy na děčínském magistrátu.Na to jaj se to nadivoko organizovalo se sešlo nakonec 10 lidí,kterým přibylo ještě odinstalování stávající fotovýstavy,takže se bez průtahů dali do tvrdé práce.Nakonec se stihnul i termín zahájení po 15.hodině, i malé občerstvení v šampusové podobě ,které se narychlo doneslo.Předseda zahájil výstavu na které se kromě autorů sešlo i přesto,že se nerozesílaly žádné pozvánky několik fotografů z děčíska a dokonce jeden německý fotograf,takže se uplatnila i Renatka z Fometu jako překladatelka.


Do panelů na chodbě magistrátu se vešlo nakonec asi 110 fotografií od 15 autorů.Ikdyž tam jsou různé formáty fotografií,nakonec to nevypadá podle mne vůbec špatně.Já jsem něco vyfotil,aby jste si mohli udělat představu jak jsme výstavu instalovali a zahájili.
Výstava na děčínském magistrátu byla otevřena do konce února a věříme,že díky dobrému místu i hojně navštívena a byli jsme samozřejmě zvědavi na reakce a hodnocení diváků.
Jaroslav Puchta

//>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama